Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 

Umyvadla

Nepodceňujte výběr a údržbu koupelnové baterie

 Jak poznáte, že je páková baterie kvalitní? Klíčový je typ kartuše, která se skládá ze dvou keramických destiček s otvory umístěnými proti sobě. Zdvihání a otáčení páky tyto destičky posouvá a reguluje průtok vody. Dalším kamínkem v mozaice kvality je materiál těla baterie. K tomu nejlepšímu patří mosaz – nejenže odolá vlhku, ale vydrží také nadměrnou zátěž. Pokud je mosazný výlitek poniklovaný, je ještě odolnější. Za pozornost však stojí také ušlechtilá ocel. Je odolná, hygienická, dlouho vydrží a vypadá dobře.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Umyvadla pro všechny druhy koupelen

Umyvadlo by mělo být lehce přístupné, mělo by mít čistý jednoduchý design, být lehce omyvatelné, a samozřejmě také není od věci, když hezky vypadá. Každá z koupelen je ale jiná a vyžaduje jiný přístup k prostoru.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Když umyvadlo sluší koupelně

Při vstupu do koupelny ten bílý keramický předmět nenápadného tvaru téměř nevnímáme. Přitom ho tolik potřebujeme. Ale nemohlo by to být jinak?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vyberte to správné umyvadlo
Zařizujete nebo rekonstruujete svou koupelnu? Pak se jistě neobejdete bez nového umyvadla! Ale víte si rady s jeho výběrem? Které umyvadlo je to pravé pro Vaši koupelnu? Zkusíme Vám poradit, na co konkrétně se při výběru umyvadla zaměřit!

Detail DISKUTOVAT (2 příspěvků)

Super hit v koupelně. Kupte si dřevěnou vanu a umyvadlo

Renovujete nebo nově vybavujete koupelnu a chcete, aby především působila příjemným dojmem? Vsaďte na poslední hit - přírodní materiály, nebo vzhled přírodních materiálů.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Umyvadlo: dvě jsou lepší než jedno

Ranní fronty na umyvadlo, kdy se zde musí vystřídat během hodiny všichni členové rodiny, patří v mnohých domácnostech téměř k rituálům. A velmi nepříjemným. Přitom řešení - pokud tedy nebydlíme v garsonce - je jednoduché. Stač si pořídit umyvadla dvě.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe