Koupelny,
s odborníkem na koupání

Doporučujeme

Chcete si levně vylepšit vzhled vaší koupelny? Skvěle vám k tomu poslouží moderní tapety do koupelny, jež jsou odolné proti vodě, páře a vlhkému prostředí.

Půjčovna nářádí, zahradní techniky i mnoho dalšího – to je BOELS.

 

WC

Proč závěsné WC?

Víte, která část bytu nejvíce vypovídá o úrovni našeho bydlení? Byli byste možná překvapeni – na jednom z prvních míst by se umístilo WC. U nejmenší, ale o to důležitější místnosti bytu, si nejvíce všímáme vzhledu a hygieny. Více se věnovat výběru samotného klozetu a technickým řešením? Možná si pomyslíte – zbytečnost. Právě tady ale vše začíná… Nejdříve je třeba se rozhodnout mezi klasickým WC stojícím na podlaze a WC závěsným.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Pár praktických rad pro nákup klozetu

Klozet je zdánlivě jednoduchý předmět s jednoduchou funkcí. Prostě keramická toaletní mísa, splachovací nádrž a sedátko– žádná věda, zdálo by se. Ovšem pravda je trochu někde jinde. I mezi dvěma na první pohled podobnými klozety v ekonomické cenové hladině totiž můžete najít značné rozdíly, které mohou zásadně ovlivnit jejich funkci a komfort při dlouhodobém užívání. A protože právě klozet je s každým bytem pevně spojen na několik desetiletí, rozhodně stojí za to, věnovat jeho výběru zvýšenou pozornost.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Moderní toalety fandí pohodlí i zajímavým tvarům

Klozet je běžně používané zařízení, jehož výběru při nákupu věnujeme zoufale málo pozornosti. A to je velká chyba! Není to zařízení tak jednoduché, jak se nám zdá. I když ho tvoří „pouze“ toaletní mísa, splachovací nádrž a sedátko.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Klozety – výběr

Zavedeme-li řeč na zařízení domácnosti, bavíme se o vybavení obývacího pokoje, ložnice, kuchyně, koupelny, ale sotva toalety. Avšak i výběru klozetu je důležité věnovat patřičnou pozornost, neboť toaleta je neméně námi využívaným místem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Toalety

13.2.2011Toalety

Doslova na každém místě určeném k bydlení najdete toaletu. Příliš se o tom místě nemluví, je spojeno s naprosto osobními potřebami a hygienou. Právě proto by její zařízní mělo být kvalitní, komfortní a zdravotně nezávadné.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vybíráme WC mísu neboli klozet

Každý tam jednou musí… Ne, teď nebudeme probírat zákonitosti života a smrti, ale „onu místnůstku“, kam i císař pán chodí sám. Ještě přesněji, samotnou záchodovou mísu, čili klozet.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Jak vybrat WC

12.2.2011Jak vybrat WC

Každý z nás s ní při rekonstrukci či stavbě nějak podvědomě počítá. Každý z nás ví, že to bez ní prostě nejde. Ale většina z nás se na ni - toaletu - dívá s jakýmsi despektem a také jí při plánování bydlení vyhrazuje místo právě pouze v tomto podvědomí. Je pochopitelné, že se zabýváme především místnostmi, kde budeme trávit většinu svého času, kde se budeme scházet s přáteli, s rodinou, kde budeme žít, odpočívat, pracovat. Musíme ale dodat, že stejně tak, jako nás bude ovlivňovat prostředí v obytných místnostech, bude nás ovlivňovat a utvářet prostředí intimního hygienického zázemí, ať se již jedná o koupelnu či toaletu. Nemluvě o tom, že řešení, vybavení a především čistota právě tohoto prostoru o nás samých vypoví mnohem více než například pozlacené příbory nebo luxusní sedací souprava. 

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe